Mesaj gönder
Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
vr
Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd.
Ana sayfa

Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. Fabrika turu

Çin Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Profesyonel katı kontrol üreticisi. Ürün değiştirme çalkalayıcı elekleri uzun hizmet süresine ve iyi işleme sahiptir. Bize çok yardımcı oluyorlar!

—— Bay Samir

TR Solids Control'den 10 adet TRSB8 * 6-12J santrifüj pompa satın aldım. Onlar iyi görünümlü ve gerçekten iyi kalite ve satış sonrası hizmet düşünceli!

—— Bay Warren

Petrol sahası sondaj alanı için bir dizi çamur sistemi siparişi verdik, TR ürünü sahada iyi bir performans gösterdi. Bunu çok seviyoruz!

—— Diego Olbrich

TR shaker ekranları en iyi kaliteye ve iyi fiyata sahiptir. Onları TR'den 4 yıldan beri satın alıyoruz.

—— Nghiem Thic Hai

Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— Hossein Jafari

İyi satış sonrası servis hizmetiniz için teşekkür ederiz. Mükemmel eğitim ve teknoloji destek bana çok yardımcı olur.

—— Bayan Crina

Biz 2012 yılından bu yana TRZS703 Shale Shaker kullanmaya başlıyoruz, şimdi müşterimizin petrol sahası alanında çalışan 8 setimiz var, makul fiyatla mükemmel bir makine.

—— SA Kazi

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Fabrikamız 2010 yılında kurulmuş, bulunan 2 Cargo Yolu, Yangling Bölgesi, Xianyang Şehri, Shaanxi Eyaleti. . It is 80 km away from the railway station, convenient in traffic and beautiful in environment. Tren istasyonuna 80 km uzaklıktadır, trafiğe elverişli ve çevrede güzeldir. Also it is a industrial enterprise supplying major solids control equipments for oil and gas drilling, coal bed methane system, trenchless HDD & tunneling, micro-tunneling, drilling waste management, bored pile construction, etc. Ayrıca petrol ve gaz sondajı, kömür yatağı metan sistemi, kazısız HDD ve tünel açma, mikro tünel açma, sondaj atığı yönetimi, sıkılmış kazık yapımı vb.Için büyük katı kontrol ekipmanları sağlayan endüstriyel bir kuruluştur.

   

  Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

   

  Our main business is R & D, design, manufacturing, sales and services of solids control equipment. Bizim ana iş AR-GE, tasarım, imalat, satış ve katı kontrol ekipmanları hizmetidir. Its current product lines are drilling shale shaker (TRPS703, TRPS585, TRZS703, TRZS585, TRZS752 etc), shaker screens for brand Derrick, Brandt and MI-Swaco, decanter centrifuge, mud cleaner, desander, desilter, mud agitator, centrifugal pump, shear pump, jet mud mixer, etc. Monthly production capacity is 10000 sets. Mevcut ürün hatları sondaj şeyl shaker (TRPS703, TRPS585, TRZS703, TRZS585, TRZS752 vb), Derrick, Brandt ve MI-Swaco marka için çalkalayıcı ekranlar, dekantör santrifüj, çamur temizleyici, desander, desilter, çamur karıştırıcı, santrifüj pompa, kesme pompa, jet çamur karıştırıcı, vb Aylık üretim kapasitesi 10000 takım olduğunu. All products are in good quality, with exported standard. Tüm ürünler kaliteli, ihraç standart ile.

   

  Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

   

  Üretim hattı

  Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. fabrika üretim hattı 2Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. fabrika üretim hattı 3

   

  Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. fabrika üretim hattı 4Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. fabrika üretim hattı 5

   

  Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. fabrika üretim hattı 6Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. fabrika üretim hattı 7

   

 • OEM / ODM
  TR Solids Control, ileri üretim yönetimine sahiptir ve ayrıca her türlü katı kontrol ekipmanını sağlamak için teknik yenilikler yapmaya devam etmektedir. OEM hizmeti de açıktır.

  TR Solids Control ürünleri sadece Çin'de başarılı satışlar değil, aynı zamanda dünyadaki 40'tan fazla ülkeye ve bölgeye ihraç edilmektedir: ABD, Avustralya, Thaliand, Vietnam, Rusya, Güney Kore, Mısır, Türkiye, Arjantin, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve diğer ülkeler. İyi kalitede ürünler büyük bir hoşgeldin ve övgüye tabidir.

 • Ar-Ge
  TR Solids Control, çeşitli katı madde kontrol ekipmanı ve sisteminin geliştirilmesi ve üretilmesine odaklanmaktadır. Bizim Ar-Ge personeli petrol sondaj mekanik tasarım üzerinde uzun süreli çalışma var zengin deneyimli ekip oluşur, bu yüzden sürekli iyileştirme ve sürekli yenilik kurumsal ruhu ile profesyonel sondaj katı kontrol ekipman tedarik.

  Biz uluslararası ileri teknoloji getirmek ve üretim için yüksek hassasiyetli işleme ekipmanları ithal ve sürekli bize yeni kan ikmali için Xi'An şehrinde bir çok üniversite ile yetenek eğitimi işbirliği ilişkileri kurar. Aynı zamanda tasarım, üretim, satış ve servis ile yüksek teknolojili modern bir entegre şirket kurduk.

İletişim bilgileri
Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Sunny Lee

Tel: +86 13186019379

Faks: 86-29-8633-2919

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)