Mesaj gönder
Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
vr
Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd.
Ana sayfa

Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd.

Çin Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Profesyonel katı kontrol üreticisi. Ürün değiştirme çalkalayıcı elekleri uzun hizmet süresine ve iyi işleme sahiptir. Bize çok yardımcı oluyorlar!

—— Bay Samir

TR Solids Control'den 10 adet TRSB8 * 6-12J santrifüj pompa satın aldım. Onlar iyi görünümlü ve gerçekten iyi kalite ve satış sonrası hizmet düşünceli!

—— Bay Warren

Petrol sahası sondaj alanı için bir dizi çamur sistemi siparişi verdik, TR ürünü sahada iyi bir performans gösterdi. Bunu çok seviyoruz!

—— Diego Olbrich

TR shaker ekranları en iyi kaliteye ve iyi fiyata sahiptir. Onları TR'den 4 yıldan beri satın alıyoruz.

—— Nghiem Thic Hai

Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— Hossein Jafari

İyi satış sonrası servis hizmetiniz için teşekkür ederiz. Mükemmel eğitim ve teknoloji destek bana çok yardımcı olur.

—— Bayan Crina

Biz 2012 yılından bu yana TRZS703 Shale Shaker kullanmaya başlıyoruz, şimdi müşterimizin petrol sahası alanında çalışan 8 setimiz var, makul fiyatla mükemmel bir makine.

—— SA Kazi

Ben sohbet şimdi

Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd.

Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd.
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : TR Katıların Kontrolü
No. Çalışanları : 350~450
Yıllık satış : 40 Million-50 Million
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 80% - 90%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz

Xi'An TianRui Petroleum Machinery Equipment Co.,Ltd. Xi'An TianRui Petrol Makine Ekipmanları Co, Ltd. (For short: TR Solids Control) is a professional manufacturer of solids control equipment and mud recovery system, located in Xi'an City, China. (Kısaca: TR Katı Kontrol) Xi'an City, Çin bulunan katı kontrol ekipmanları ve çamur geri kazanım sistemi profesyonel bir üreticisidir. Since 2010, TR Solids Control focused on the development and production of various types of solids control equipment & system. 2010 yılından bu yana, TR Katı Madde Kontrolü çeşitli katı madde kontrol ekipmanı ve sisteminin geliştirilmesi ve üretimine odaklanmıştır. Our R&D personnel are composed of rich experienced crew who have long-time work on oil drilling mechanical design, so we supply professional drilling solids control equipment with the enterprise spirit of continuously improvement and constantly innovation. Ar-Ge personelimiz, petrol sondaj mekanik tasarımı üzerinde uzun süredir çalışma yapan zengin deneyimli mürettebattan oluşmaktadır, bu nedenle sürekli iyileştirme ve sürekli yenilik kurumsal ruhu ile profesyonel sondaj katı kontrol ekipmanları tedarik ediyoruz.

Çin Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

Ana ürünler:sondaj çamuru shaker, dekantör santrifüj, çamur karıştırıcı, çamur temizleyici, desander, desilter, vakum degasser, dalgıç çamur pompası, santrifüj pompa, vidalı pompa, kesme pompası, jet çamur karıştırıcı, çamur hazne, sıvılar gaz ayırıcı, parlama ateşleme cihazı, çamur tank. . Spare parts like Gibi yedek parçalar çalkalayıcı elekler, hidrosiklonlar, pervane, mekanik selalar ve dişli kutusu vb. yaygın olarak petrol ve gaz sondaj, kömür yatağı metan sistemi, kazısız HDD ve tünelleme, mikro-tünel, sondaj atık yönetimi, sıkılmış kazık inşaat, vb.

Çin Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. şirket Profili 1

TR Solids Control brings in international advanced technology and imports high precision processing equipment for production, and builds talent training cooperation relations with lots of university in Xi'An city for replenishing new blood continuously to us. TR Katı Madde Kontrolü, uluslararası ileri teknolojiyi getirir ve üretim için yüksek hassasiyetli işleme ekipmanı ithal eder ve bize sürekli olarak yeni kan doldurmak için Xi'An şehrinde birçok üniversite ile yetenek eğitimi işbirliği ilişkileri kurar. We also formed a high-tech modern integrated enterprise with design, manufacture, sales and service. Ayrıca tasarım, üretim, satış ve servis ile yüksek teknoloji ürünü modern entegre bir işletme kurduk. TR Solids Control has our own improved management system, high level professionals and excellent service team. TR Katı Kontrol, kendi gelişmiş yönetim sistemimize, üst düzey profesyonellere ve mükemmel servis ekibine sahiptir. Our production management strictly implements API quality specification requirements, and we have strict regulations to materials procurement, producing and processing , equipment debugging and whole process of equipment ex-factory. Bizim üretim yönetimi kesinlikle API kalite şartname gereksinimlerini uygular ve biz malzeme tedarik, üretim ve işleme, ekipman hata ayıklama ve ekipman fabrika çıkış tüm süreci sıkı düzenlemeler var. We're fully capable of supplying satisfied products and services timely as per client's request. Müşterinin isteğine göre zamanında memnun ürün ve hizmetler sunma kapasitesine sahibiz.

 

In terms of products quality management, TR Solids Control continuously update our own management level. Ürünlerin kalite yönetimi açısından, TR Katı Madde Kontrolü kendi yönetim seviyemizi sürekli günceller. We passed the international quality management system ISO9001-2015. Biz geçti uluslararası kalite yönetim sistemi ISO9001-2015. TR Solids Control pursuits high-quality product and establishes excellent quality management system, this enables us to get the appraoval from clients. TR Katı Kontrol, yüksek kaliteli ürün peşinde koşar ve mükemmel kalite yönetim sistemi kurar, bu da müşterilerden değerlendirme almamızı sağlar.

 

Çin Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. şirket Profili 3

TR Solids Control adheres to the enterprise purpose--Customers' Satisfaction is the Highest Pursuit of us. TR Katı Madde Kontrolü kurumsal amaca bağlıdır - Müşteri Memnuniyeti en yüksek Peşinde. Our goal is to create the global famous brand enterprise, and supply excellent and stable drilling fluids recycling purification system and HDD(Horizontal Direction Drilling) mud recycling system to users. Amacımız, küresel ünlü marka girişimini oluşturmak ve kullanıcılara mükemmel ve istikrarlı sondaj sıvıları geri dönüşüm arıtma sistemi ve HDD (Yatay Yön Sondajı) çamur geri dönüşüm sistemi sağlamaktır. Our products are used in Chanceful Oilfield in north of Shaaban, Chang Oilfield, Sinkiang Oilfield and other national drilling company. Ürünlerimiz Shaaban, Chang Petrol Sahası, Sinkiang Petrol Sahası ve diğer ulusal sondaj şirketinin kuzeyinde Şanslı Petrol Sahası kullanılır. At the same time we exported our products to Aynı zamanda ihraç ürünlerimiz yaklaşık 40 ülke ve bölgeGüney Amerika, ABD, Avrupa, Mısır, Dubai, Abu Dabi, Umman, Pakistan, Rusya, Avustralya, Kore, Vietnam, Myanmar vb.

 

Çin Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. şirket Profili 4

 

Our goal is simple: to sell the best equipment at the best prices, and provides industry-leading customer service. Hedefimiz basit: en iyi ekipmanı en iyi fiyatlarla satmak ve sektör lideri müşteri hizmeti sunmak. We personally get to know each of our customers, and we know how to discover the most valuable part of our business is Perfect Solids Control Equipment, to help others achieve their goals. Müşterilerimizin her birini bizzat tanıyoruz ve işimizin en değerli kısmını, başkalarının hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için Perfect Katı Kontrol Kontrol Ekipmanı olarak nasıl keşfedeceğimizi biliyoruz.

Çin Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. şirket Profili 5

İletişim bilgileri
Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Sunny Lee

Tel: +86 13186019379

Faks: 86-29-8633-2919

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)